Dlaczego my

Dlaczego my?

1. U nas sprzedasz samochód nawet w przeciągu kilku godzin. Wystarczy, że w formularzu wyceny napiszesz, że chcesz pilnie sfinalizować transakcję. Rozumiemy, że człowiek znajduję się nie raz w sytuacjach, kiedy potrzebuje pilnie gotówki – my, w takich sytuacjach dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientowi gotówkę do ręki lub natychmiastowym przelewem jeszcze tego samego dnia. Skup Aut eAuto.pl umożliwia klientowi sprzedanie samochodu tego samego dnia w którym wypełnił formularz.

2. Najlepsze ceny za samochody. Dzięki skupie aut przez Internet oraz redukcji niepotrzebnych kosztów prowadzenia firmy, nie musimy oszczędzać na swoich klientach. Gwarantujemy najlepsze ceny za samochody, a wycenę swojego auta poznasz w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania go na nasze serwery.

3. Posiadamy mobilnych agentów na terenie całego kraju. Posiadamy kilkanaście mobilnych pracowników na terenie Polski. Dostępni są w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawa, Opole oraz innych. Na dodatek, jeżeli klient mieszka w małej miejscowości, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Dojeżdżamy do klienta w raz z gotówka. Oczywiście posiadamy również własne oddziały oraz klienci mogą przyjechać do nas załatwić wszelkie formalności.

4. Twoja satysfakcja dla naszego skupu aut jest dla nas miarą sukcesu. Zadowolenie klientów stoi dla nas na pierwszym miejscu – szanujemy dobre zdanie o nas. Nasza firma czynnie działa od 1994 roku, ciężko pracując na swoje dobre imię oraz markę. Finalizujemy transakcje bez zbędnych formalności.

5. Zgodnie z literą polskiego prawa. Nasz skup samochodów działa w pełni legalnie, Prowadzimy skup samochodów jako legalnie działający podmiot gospodarczy. Masz pewność, że transakcja z nami zostanie dokonana w należyty. Działamy na rynku krajowym od ponad 20 lat – auto sprzedajesz w firmie, która specjalizuję się w obrocie autami używanymi.

6. Nieskromnie, ale szczerze – jesteśmy profesjonalistami! Nasz skup aut zamiast niezliczonej ilości kadry menadżerskiej, czy też kierowniczej – zatrudnia jedynie wykwalifikowanych profesjonalistów z branży.

7. Odkupimy każde nowe auto, wyprodukowane po 2000 roku. Płacimy solidnie za dobre samochody. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz wyceny oraz sam się o tym przekonasz na własnej skórze.

8. Nasz skup aut posiada liczne nagrody oraz wyróżnienia, między innymi: Lider w Sprzedaży Samochodów Używanych z Gwarancją, Autoryzowany Partner PDK, Lider Sprzedaży GE Capital Bank, Złoty Medal PDK, Najlepszy Sprzedawca Polskiego Towarzystwa Finansowego