O nas

Skup Aut

Odkupem aut zajmujemy się od wielu lat, a dokładniej od 1994 roku. Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że posiadamy konkurencyjne oraz preferencyjne zasady odkupu samochodów, jak i pełen profesjonalizm w działaniu. W dobie rozwoju Internetu, wyszliśmy naprzeciw naszym klientom oraz uruchomiliśmy internetowy kanał skupu aut. Przez to, zredukowaliśmy niepotrzebne koszty z tytułu prowadzenia działalności oraz jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze ceny za samochody spośród wszystkich dealerów samochodowych.

Skup Aut eAuto.pl to firma, która oferuje odkup każdego auta powyżej 2000 roku. Jeżeli planujesz sprzedaż swojego auta to doskonale trafiłeś – przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę spośród wszystkich dealerów samochodowych. Płacimy naprawdę dużo za dobre samochody.

Działamy w pełni legalnie, ale i również bez zbędnych formalności. Nie obarczamy naszych klientów dodatkowymi kosztami związanymi ze sprzedażą samochodu. Od momentu wypełnienia formularza na naszej strony przez Klienta, odpowiadamy w przeciągu kilku godzin. Jeszcze tego samego dnia możesz sprzedać nam samochód – nasz skup aut posiada kilkanaście mobilnych agentów na terenie całego kraju, więc dojedziemy w każde miejsce wskazane przez Klienta. Możesz oczywiście również przyjechać do naszej siedziby oraz dopełnić formalności na miejscu.

Nasz skup aut stał się jednym z największych oraz najprężniej rozwijającym się skupem aut na przestrzeni ostatniej dekady w Polsce. Szybka realizacja oraz najwyższe ceny odkupu aut to czynniki, które przekonują naszych Klientów do skorzystania z oferty naszej działalności. Nasze wyceny sporządzają profesjonaliści, wykwalifikowani rzeczoznawcy, którzy pracują dla nas od wielu lat.

jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przejście do zakładki „Sprzedaj auto” oraz o wypełnienie krótkiego formularza wyceny.