Skup samochodów

Skup samochodów

Nasza firma prowadzi skup aut na terenie całego kraju. Posiadamy kilkanaście agentów mobilnych w całej Polsce. Działamy w takich miastach jak Wrocław, Opole, Katowice, Poznań czy też Kraków. Kupujemy jedynie auta powyżej 2000 roku produkcji, ale za to płacimy solidnie – i najprawdopodobniej najwięcej spośród wszystkich dealerów.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń bezpośrednio na naszą infolinię: 888 333 000

Za wszystkie nasze auta wypłacamy gotówkę na miejscu, od ręki lub też wedle preferencji klienta, bezpośrednio jeszcze tego samego dnia – przelewem na konto. Jesteśmy w stanie odkupić auto nawet w przeciągu kilku godzin. Sprzedaż auta możliwa jest z jednej z naszej siedzib lub też w wyznaczonym miejscu przez klienta. Działamy w pełni legalnie, zgodnie z literą polskiego jak i zarazem europejskiego prawa.

Nasz skup samochodów prowadzi skup wszystkich aut wyprodukowanych po 2000 roku. Wypełnij formularz wyceny, a wycenimy Twoje auto w przeciągu 24 godzin. Potrzebujesz szybko gotówki? Wspomnij o tym w formularzu – postaramy się skontaktować z Tobą w przeciągu kilku godzin.

Zaufaj profesjonalistom. Skup aut eAuto.pl jest firmą doświadczoną, ale zarazem nowoczesną. Mamy swoje punkty nie tylko na terenie całego kraju, ale i również na obszarze Unii Europejskiej. Posiadamy liczne kontakty w branży i współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się handlem samochodami. Zostało to niejednokrotnie docenione, oraz zostaliśmy również wyróżnieni na arenie międzynarodowej otrzymując takie nagrody jak:

Lider w Sprzedaży Samochodów Używanych z Gwarancją

Autoryzowany Partner PDK

Lider Sprzedaży GE Capital Bank

Złoty Medal PDK

Najlepszy Sprzedawca Polskiego Towarzystwa Finansowego

Nie czekaj. Wypełnij formularz wyceny auta. Zgłoś swoje auto. Skup samochodów eAuto.pl!